QUALITY ENGINEER S ANGLIČTINOU (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Máte vzdělání technického směru a disponujete zkušenostmi v oblasti zákaznické kvality? Ovládáte anglický jazyk a rádi byste jej využívali ve svém zaměstnání? V tom případě pro vás máme jedinečnou příležitost! Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá pro svůj výrobní závod kandidáta/kandidátku na pozici: QUALITY ENGINEER (40-50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • řešení kvalitativních problémů
  • kontakt se zákazníky a řešení jejich požadavků
  • podílení se na tvorbě dokumentace
  • kontrola a udržování portálů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Praxi v oblasti kvality, alespoň 3 roky
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka podmínkou
  • Zkušenosti s nástroji kvality (KAIZEN, FMEA )
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Komunikativní a dynamickou osobnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvky na dopravu a volnočasové aktivity

  • Lokalitu: Žatec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.