VÝVOJÁŘ/NOVÉ PROJEKTY - 70 000 KČ A BENEFITY

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Disponujete technickým vzděláním, praxí z automotive a chutí cestovat nejen na území naší vlasti? Máte analytické schopnosti a dokážete reprezentovat firmu na profesionální úrovni? Potřebujeme klíčovou osobnost, zastoupení vývoje, specialistu technologie a mistra globální podpory. Neváhejte, zašlete mi svůj životopis a podílejte se na vývoji globálních výrobních procesů.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za návrhy, inovace, implementaci výrobních procesů na pobočkách firmy po celém světě.
  • Globální aktivity, získávání nových zakázek
  • Vytváření a řízení vývojových projektů
  • Koordinace projektů, technologií a všech aktivit napříč všemi společnostmi firmy
  • Vytváření postupů a technologií vedoucích ke zlepšení výrobních procesů
  • Analýzy, principy a závěry
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli, manažery, kolegy, zaměstnanci

Co požadujeme?

  • VŠ/VOŠ - technického směru
  • Min. 5 let praxe v oblasti automotive
  • Praxe na vedoucí technologické pozici vítána
  • Vynikající technické a analytické schopnosti
  • Přirozená autoritativní osobnost
  • Schopnost práce pod tlakem a časová flexibilita
  • Vysoká míra profesionálního vystupovaní a reprezentace
  • AJ - úroveň B2/C1
  • NJ - výhodou
  • Ochota účastnit se zahraničních služebních cest

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Profesní i platový růst
  • Podílení se na zcela nových projektech
  • Zajímavé zahraniční pracovní cesty
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební vůz
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Roční bonusy a benefity
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: Liberec

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.