TECHNOLOG ÚDRŽBY (40 - 55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte VŠ vzdělání v oboru strojírenství či elektro? Naplňuje vás hladký chod technologií a rádi se zaručíte za to, že vše běží jak má? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Pak jste tu správně a my Vás chceme vidět! Pošlete mi CV a pracujte jako: TECHNOLOG ÚDRŽBY (40 - 55.000 KČ)

13. mzda

Pracovní náplň

  • zajištění bezproblémového chodu technologií
  • příprava plánů údržby
  • zavádění nových technologií
  • analýzy využití a stavu strojů
  • organizace preventivní prohlídek zařízení
  • podílení se na rozvoji oddělení údržby
  • spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • předchozí zkušenosti v oblasti údržby nebo technologie
  • znalost práce v AutoCAD
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, komunikativnost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • bonusy a prémie včetně 13. platu
  • firemní telefon a notebook
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce a další...

  • lokalita: Mladá Boleslav