OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (35-40.000KČ + PROVIZE)

Neaktivní nabídka

35000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete být součástí úspěšné společnosti, která Vás zasvětí do obchodních procesů? Rozvíjet svoji kariéru a kontakty v obchodu? Jste obchodník tělem i duší? Hledáte práci, která nebude stereotyp? Chcete mzdu se základem, bez omezení její výše? Tak na co čekáte? Neváhejte nám zaslat svůj životopis!!! Exklusivní společnost Businessfamily s.r.o. hledá kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (35-40.000KČ + PROVIZE)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Péče o stávající klienty i firmy
  • Péče o nové klienty
  • Akvizice
  • Účast na poradách a školeních
  • Orientaci na výkon
  • Administrativa

Co požadujeme?

  • Trestní bezúhonnost
  • SŠ s maturitou
  • Aktivní přístup
  • Snahu hledat řešení
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • Důkladné zaškolení
  • 25 dní dovolené (dle výkonu i více)
  • Příspěvek na stravu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na pohonné hmoty až 2000Kč/měsíc
  • Multisportka
  • Dovolená v zahraničí za splnění plánu
  • Příspěvek na elektroniku
  • Příjemný kolektiv
  • Firemní automobil - dle výsledků

  • Místo výkonu práce: Praha a okolí (možno pracovat v rámci celé ČR)