SENIOR BUYER (55-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Je Vaše angličtina na velmi dobré úrovni a procesy zavedení výrobku do výroby Vám nejsou cizí? Znáte nákupní strategie a rád/a byste koordinoval/a nové projekty? Pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis hned teď! Mezinárodní stabilní společnost hledá do svého týmu kolegy na pozici: SENIOR BUYER (55-60.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zavádění nových projektů a poskytování konkurenceschopných cen materiálu
  • Koordinace projektů a výběrových řízení
  • Kontrola plnění cílových nákladů
  • Hlídání termínů projektu a koordinace jednotlivých dodavatelů
  • Nákup zboží a služeb dle platných interních předpisů
  • Vedení databáze objednávek

Co požadujeme?

  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • Znalost práce na PC (MS Excel, MS Word), znalost ERP systému (výhodou)
  • VŠ příp. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici a zkušenost z prostředí nadnárodní výrobní společnosti (výhodou)
  • Znalost čtení technické dokumentace a specifikace
  • Zkušenost s koordinací projektů a výběrových řízení
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Příjemné přátelské pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace
  • Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu

  • Lokalitu: Kadaň