SENIOR MECHANICAL ENGINEER (55-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Láká Vás práce v mezinárodní společnosti, kde budete mít prostor a zázemí pro Vaše nápady a podněty? Domluvíte se anglicky? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní společnost se silným postavením na trhu v současné době obsazuje pozici: SENIOR MECHANICAL ENGINEER (55-75.000 Kč)

Pracovní náplň

  • konstruování/vývoj mechanických součástí
  • tvorba výkresové dokumentace
  • podílení se na zavádění nových produktů do výroby
  • komunikace s jednotlivými oddělením napříč společností
  • komunikace se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • prokazatelnou praxi v oblasti konstrukce
  • znalost některého CAD programu - CATIA výhodou
  • zodpovědný přístup k práci, proaktivitu, pečlivost

Co nabízíme?

  • možnost seberealizace a práci s nejnovějšími technologiemi
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • roční bonusy

  • místo výkonu práce: Podbořany

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.