SKLADNÍK S VZV (22-28.000 Kč)

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte platné oprávnění na vysokozdvižné vozíky, jste ochotný pracovat ve vícesměnném provozu? Hledáte zajímavé uplatnění, kde využijete i znalost v čtení výkresů? Tak zašlete životopis! Výrobní společnost hledá kolegu nebo kolegyni na pozici: SKLADNÍK S VZV (22-28.000 KČ)

Pracovní náplň

  • manipulace s VZV
  • převoz dílů na pracoviště
  • práce s technickými výkresy
  • spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • platný VZV průkaz
  • zkušenosti výhohou
  • ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
  • znalost běžné práce na PC

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • prosperující společnost
  • možnost ubytování na firemní ubytovně
  • penzijko
  • roční odměny
  • nástupní bonus

  • lokalitu: Plzeň