NEFROLOG - AUTO A BYT (až 100 000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 100000 Kč

Máte atestaci z nefrologie? Jste komunikativní a lékařství je Vaším posláním? Úspěšná mezinárodní společnost, která poskytuje špičkovou a vysoce specializovanou lékařskou péči hledá do svých řad možná právě Vás, a to na pozici: NEFROLOG - AUTO A BYT (až 100 000 Kč)

Pracovní náplň

  • poskytování péče pacientům za využití nejmodernější přístrojové techniky
  • spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci v oboru nefrologie
  • členství v České lékařské komoře
  • komunikativnost a nadšení pro práci

Co nabízíme?

  • možnost zajistit služební byt a automobil
  • 28 dní placeného volna
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvky na životko a penzijko
  • profesní růst

  • místo výkonu práce: Zábřeh
  • možnost i zkráceného úvazku