OBCHODNÍ ŘEDITEL S AJ (100-130.000 Kč)

100000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pohybujete se v obchodě technického směru a máte zkušenosti s řízením a koučováním obchodního týmu? Ovládáte anglický jazyk a nechybí Vám reprezentativní vystupování, energie a chuť posouvat firmu k ještě lepším výsledkům? Pak nám zašlete Váš životopis v české i anglické verzi ještě dnes! Velmi úspěšná výrobní společnost hledá novou pracovní posilu na pozici: OBCHODNÍ ŘEDITEL S AJ (100-130.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení podřízených
  • Péče o stávající klientelu
  • Zprocesování složitějších objednávek
  • Komunikace v AJ, občasné služební cesty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického oboru
  • Technický bacground
  • Plynulá AJ, další jazyk výhodou
  • Zkušenost s vedením lidí

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Finanční bonusy
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Osobní automobil
  • a mnoho dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sales@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.