VEDOUCÍ STAVEB TZB

mzdové ohodnocení

Liberec

Pojmy VZT, ZTI a RCHT Vám nejsou cizí? Máte zkušenosti s vedením staveb v oblasti TZB a hledáte si práci ve stabilní společnosti se zajímavými projekty? Pak mi pošlete svoje CV! Významná stavební společnost hledá posilu na pozici: VEDOUCÍ STAVEB TZB

Pracovní náplň

  • Spoluúčast na posudcích projekčních řešení v oblasti TZB a elektroinstalací
  • Spolupráce při řízení stavby v oblasti TZB
  • Řízení a kontrola nákladů
  • Kontrola dodržování norem, legislativy, technologických postupů a BOZP
  • Dodržení časových plánů staveb
  • Spolupráce se stavbyvedoucím, TDI a dalšími kolegy na stavbách

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavebního směru (výhodou)
  • Zkušenosti na pozici Stavbyvedoucí TZB
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost cizího jazyka výhodou
  • Znalost MS office, znalost BIM výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day
  • Mimořádné bonusy po dokončení stavby
  • Podporu při získání autorizace a možnost kariérního rozvoje
  • Podpora vzdělávání – jazykové kurzy, profesní školení
  • Občerstvení na pracovišti, stravenky
  • Ubytování / příspěvek na ubytování při práci mimo bydliště
  • Firemní akce
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu zaměstnání: Liberecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!