PROGRAMOVÝ MANAŽER S AJ

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste schopný manager, který má zkušenosti s projektovým a procesním řízením a FMEA? Ovládáte angličtinu na opravdu velmi dobré úrovni a chcete ji denně využívat? Pak hledáme právě Vás! Do mezinárodní společnosti hledáme zkušeného managera na pozici: PROGRAMOVÝ MANAŽER S AJ

Pracovní náplň

  • Projektové a procesní řízení
  • Aktualizace projektové dokumentace
  • Řízení nákladů na uvedení do provozu a rozpočtů
  • Řízení CAPEX
  • Rozhodování v rámci pracovní náplně
  • Neustálé zlepšování

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Alespoň 2 roky praxe z obdobné pozice
  • Anglický (německý) jazyk na velmi dobré úrovni
  • Znalosti procesního a projektového řízení, FMEA

Co nabízíme?

  • Prémie
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav