VEDOUCÍ INŽENÝRŮ KVALITY S AJ (55 - 65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Významná nadnárodní společnost s celosvětovou působností v oblasti automobilového průmyslu hledá do svých řad nového kolegu, novou kolegyni, na pozici: VEDOUCÍ INŽENÝRŮ KVALITY S AJ (55 - 65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Implementace metod kvality v daném projektu
  • Koordinace návrhů FMEA, zodpovědnost za FMEA procesy
  • Dohled nad kompletním procesem tvorby a zavádění spolehlivých nápravných opatření týkajících se kvality
  • Zodpovědnost za dodržování výrobních a kvalitativních standardů tak, aby byly v souladu s potřebami zákazníka
  • Komunikace s ostatními odděleními v rámci vývojových projektů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti, případně dlouhodobou praxi jako senior quality engineer
  • Perfektní orientaci v systému řízení kvality - FMEA, PPAP, APQP
  • Angličtinu na komunikativní úrovni - denní využití
  • Vynikající organizační, komunikační a vůdčí schopnosti
  • Schopnost pracovat pod tlakem

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • Profesní růst
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování a mnoho dalších výhod!

  • Místo výkonu práce: Břeclav