HLEDÁ SE ABSOLVENT STROJAŘINY! (25 - 32.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máš za sebou učňovské zkoušky, nebo jsi právě odmaturoval na strojárně? Zvládáš číst ve výkresové dokumentaci? Nevadí ti práce na směny? Pojď začít svoji kariéru u nás ve firmě! HLEDÁ SE ABSOLVENT STROJAŘINY! (25 - 32.000 KČ)

Pracovní náplň

  • seřizování a údržba strojů
  • práce s výkresovou dokumentací
  • kontrola vyrobených dílů
  • nastavování parametrů strojů
  • spolupráce s ostatními kolegy a odděleními

Co požadujeme?

  • dokončené SOU nebo SŠ vzdělání v technickém oboru
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu pracovat na směny
  • aktivní přístup k práci
  • zájem o obor

Co nabízíme?

  • dovolenou navíc
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na stravu, pojištění nebo dojíždění
  • firemní akce
  • stabilní zaměstnání
  • nástup možný kdykoliv v termínu červen - září

  • lokalitu: Vysočina