IT KONZULTANT - PRAHA

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chtěli byste se stát expertem v oblasti ITS produktů? Rádi komunikujete s lidmi a jste aktivní řidič/ka? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Nadnárodní IT společnost hledá novou posilu do týmu na pozici: IT KONZULTANT - PRAHA

Pracovní náplň

  • vedení obchodních schůzek (Praha a okolí)
  • jednání se zákazníkem a hledání vhodných řešení
  • upselling u stávajících zákazníků
  • tvorba obchodních nabídek
  • administrativní činnost

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • orientaci v oblasti IT (cloudová řešení, SaaS, DMS apod.) výhodou
  • profesionální vystupování, samostatnost, komunikativnost
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • kariéru v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + sick days
  • stravenky
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé užívání
  • multisport kartu
  • bonusový a provizní systém

  • místo výkonu práce: Praha a okolí
  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy