PLÁNOVAČ VÝROBY (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Baví vás plánování? Máte zkušenosti z výrobní společnosti s dlouhodobým i krátkodobým plánováním? Chcete využívat angličtinu v práci? Pošlete nám životopis na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY (40-50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Dlouhodobé a krátkodobé plánování výroby
  • Koordinace výrobních linek
  • Kontrola termínů s ohledem na dostupnosti materiálů do výroby
  • Komunikace s dodavateli v angličtině
  • Spolupráce s výrobou
  • Tvorba balících listů dle požadavků zákazníka

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření výhodou
  • Praxi z pozice plánování výroby
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikace s dodavateli)
  • MS Office (Excel)
  • SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Stabilní nadnárodní výrobní společnost (mimo automotive)
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • Měsíční, roční bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na stravování, penzijní připojištění,
  • Lokalitu: Pardubice