PROCESNÍ INŽENÝR (50-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

V prostředí automotive se cítíte jako doma a výrobní procesy znáte téměř nazpaměť? Chtěli byste se naučit něco nového a hlavní náplň práce mít zavádění nových projektů do výroby? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se naším novým PROCESNÍ INŽENÝR (50-65.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zavádění nových projektů do výroby
  • Komunikace s vývojovým centrem
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Zvyšování efektivity výroby
  • Tvorba technické dokumentace
  • Implementace nových procesů

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání - technické
  • Alespoň 3 roky zkušeností v automotive
  • Komunikativní angličtinu
  • Vynikající technické a analytické schopnosti
  • Ochota účastnit se zahraničních služebních cest

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Profesní i platový růst
  • Podílení se na zcela nových projektech
  • Zajímavé zahraniční pracovní cesty
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office

  • Lokalitu: Ústí nad Labem