DATABÁZOVÝ SPECIALISTA (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Máte zkušenost s SQL? Baví tě databáze a chceš růst v rámci stabilní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost hledá posilu do svého vývojového týmu na pozici: DATABÁZOVÝ SPECIALISTA (45-55.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Údržba a další rozvoj SW, aplikací a ERP systému
  • Řešení problémů a rozvoj komunikace
  • Zodpovědnost za nastavení, správu a další rozvoj databází
  • Samostatné vedení lokálních IT projektů
  • Spolupráce a komunikace s technickou centrálou
  • Reportování

Co požadujeme?

  • Znalost MS SQL
  • Skvělé komunikační dovednosti
  • Dobré prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy
  • Možnost home office
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Práce na HPP

  • Lokalitu: Podbořany