FINANCIAL CONTROLLER Praha-východ

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s finančním controllingem? Chcete se stát součástí nadnárodní retailové společnosti? Prezentace výsledků v angličtině vám nedělá problém? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní obchodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: FINANCIAL CONTROLLER Praha-východ

Pracovní náplň

  • příprava finančních analýz
  • analýzy ziskovosti
  • controlling finančního plánování
  • příprava ročních budgetů a forecastů
  • příprava reportů a prezentací pro mateřskou společnost
  • komunikace napříč odděleními
  • řešení ad hoc požadavků

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka (spolupráce s kolegy ze zahraničí, prezentace)
  • MS Excel na pokročilé úrovni
  • pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • možnost home office
  • stravenky
  • příspěvek na sport

  • termín nástupu IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha-východ