SENIOR BUYER (65-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte dlouholetou praxi s nákupem ve výrobních/automotive společnostech? Vaše angličtina je na pokročilé úrovni? Jste schopen vyjednávat a nebojíte se pracovat samostatně ? Pokud jste si odpověděli ano, pak je pozice SENIOR BUYER určena právě Vám! Mezinárodní společnost hledá posilu do týmů na pozici: SENIOR BUYER (65-80.000 KČ)

Pracovní náplň

  • denní komunikace se zahraničními i tuzemskými dodavateli
  • budování dodavatelský vztahů i vyhledávání nových dodavatelů
  • cenové vyjednávání
  • vedení agendy spojené s konkrétními projekty
  • nákup komponentů
  • pravidelný reporting
  • kooperace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického či technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti z automotive (velkou výhodou)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (NUTNÉ)
  • samostatnou, rozhodnou osobnost s týmovým duchem

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • atraktivní mzdové ohodnocení včetně ročních bonusů
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • zavodní stravování
  • možnost profesního růstu

  • Lokalitu: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.