!! HLEDÁME KONSTRUKTÉRY VŠECH SPECIALIZACÍ !!

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Jsi po škole a hledáš, kde se můžeš uplatnit jako konstruktér? Elektro nebo stavební konstrukce Ti nejsou cizí? Hledáme kolegy na pozici: !! HLEDÁME KONSTRUKTÉRY VŠECH SPECIALIZACÍ !!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Zodpovídat za tvorbu konstrukčních celků
  • Komunikace s kolegy i klienty
  • Zabezpečení zkoušek konstrukcí
  • Příležitostné cestování v rámci ČR i zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v Elektro/stavebním/strojním směru
  • Zájem hledat řešení
  • ŘP sk. B
  • Kulaté razítko - výhodou
  • ERP systémy - výhodou
  • Platné osvědčení vyhlášky 50, min. §6, §8 nebo §10 - VÝHODOU
  • Znalost 3D a rýsovacích programů - výhodou
  • Znalost jazyků - výhodou
  • ŘP sk.B - výhodou
  • Dřívější zkušenosti - výhodou

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravu
  • Příplatky, bonusy a prémie
  • Náborové příspěvky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na dojíždění
  • A mnoho dalších...

  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj