!!HLEDÁME PROJEKTANTY A STATIKY Z OLOMOUCKÉHO KRAJE!!

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Hledáš dlouhodobé zaměstnání po ukončení školy nebo jsi zkušený projektant/statik? Máš vzdělání stavebního nebo strojního směru? Tak to je SUPER! Hledáme kolegy z Olomouckého kraje na pozici: !!HLEDÁME PROJEKTANTY A STATIKY Z OLOMOUCKÉHO KRAJE!!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Vytváření stavebních/strojařských dokumentací (výrobní i montážní dokumentace)
  • Komunikace s kolegy i klienty
  • Výpočty konstrukcí
  • Hledání technicky optimálních řešení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavebního/strojního směru
  • Zájem hledat řešení
  • Znalost 3D a rýsovacích programů - výhodou
  • Znalost jazyků - výhodou
  • ŘP sk.B - výhodou
  • Dřívější zkušenosti - výhodou

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravu
  • Příplatky, bonusy a prémie
  • Náborové příspěvky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na dojíždění
  • A mnoho dalších...

  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj