STAVBYVEDOUCÍ POZEMNÍCH STAVEB (45–65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s vedením pozemních staveb? Máte zkušenosti z oblasti pozemních nebo inženýrských staveb? Chcete být součástí velkých projektů? Chcete pracovat na projektech převážně v Praze a okolí? Pak je tato šance přímo pro Vás! Leader na trhu v oblasti stavebních služeb na českém a slovenském trhu hledá kolegu na pozici: STAVBYVEDOUCÍ POZEMNÍCH STAVEB (45–65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení průběhu staveb dle stavebního plánu
  • Organizace práce zaměstnanců na svěřených projektech
  • Zabezpečení dodržování technologických norem a předpisů
  • Kontrola dodržování bezpečnosti práce
  • Spolupráce s projektovým manažerem, účast na kontrolních dnech
  • Zajištění materiálů pro stavbu

Co požadujeme?

  • Min. SŠ stavební
  • Alespoň 2 roky praxe s vedením staveb
  • Znalost předpisů v oblasti stavebního práva a BOZP
  • ŘP skupiny B
  • Výhodou je znalost angličtiny
  • Výhodou je autorizace v oboru a znalost MS Project.

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 2 dny navíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Benefitní poukázky např. na relaxaci a zdraví
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • Levnější tarify u mobilních operátorů
  • Rozvojové a vzdělávací programy
  • Služební automobil

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!