ELEKTROTECHNIK/ÚDRŽBÁŘ (38-48.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte alespoň krátkodobou praxi v oblasti elektrotechniky? Chcete se realizovat v oblasti technické pomoci ve výrobě a mít tak možnost být součástí mezinárodní společnosti? Pak jste možná právě Vy tím, koho hledáme! Významná výrobní společnost hledá novou posilu na pozici: ELEKTROTECHNIK/ÚDRŽBÁŘ (38-48.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění údržby strojů
  • Zajištění údržby objektu
  • Poskytování technické pomoci při seřizování strojů

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Odbornou znalost Vyhlášky 50
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Velmi dobrou orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Očerstvení na pracovišti
  • další bonusy... !

  • Místo výkonu práce: Okres Kladno