Specialista na procesy-digitalizace (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Olomouc

Chceš připravovat analýzy a reporty? Chceš navrhovat různé procesy zlepšování a být nedílnou součástí firmy? Pokud se ještě domluvíš anglicky, tak mi pošli životopis, ať se domluvíme! Jo a nezapomeň i na životopis v Angličtině!

Pracovní náplň

  • Dokumentování a analyzování procesů
  • Příprava analýz a reportů
  • Práce hlavně s digitalizací
  • Zjišťování systémových chyb
  • Řešení systémových chyb
  • Procesní podpory
  • Komunikování s externími i s interními partnery
  • Identifikování možných rizik v rámci všech procesů digitalizace
  • Navrhování lepších procesů, provádění opatření i nových procesů

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Znalost procesních analýz (např. SMED, VSM, Ishikawa diagram apod.)
  • Analýzy a práce s nimi
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Německý jazyk je velkou výhodou
  • Znalost aspoň základně digitalizace také výhodou
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční příspěvek na volnočasové aktivity
  • závodní stravování
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost pracovat z domu
  • 40 000 Kč bonus za pracovní výkon
  • fajn partu na pracovišti :)

  • Místo výkonu práce Litovel