TESTER V AUTOMOTIVE (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Zajímá tě práce v automotive prostředí a láká tě práce na zajímavých projektech i v zahraničí? Chceš se pohybovat v oblasti vývoje elektronických systémů? Máš zkušenosti s diagnostikou vozu? Pak mi pošli své CV ještě dnes! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá posilu do svého testovacího týmu na pozici: TESTER V AUTOMOTIVE (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce s diagnostikou vozu
  • Provádění specializovaných měření na vozech
  • Spolupráce při vývoji elektroniky
  • Výstavba měřících stanovišť
  • Účast na testování v zahraničí
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou v elektro oboru
  • Platnou vyhlášku 50/78 min. §5
  • Orientaci v automobilové elektronice
  • Zkušenosti s diagnostikou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat i do zahraničí

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + Sick days
  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5h týdně
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • Jazykové kurzy a další školení a vzdělávání
  • Systém Cafeterie
  • Možnost koupě nového vozu za zvýhodněných podmínek
  • Uplatnění pro ABSOLVENTY
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!