PROCESS ENGINEER - JUNIOR (35.-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Máte komunikativní znalost angličtiny? Máte vzdělání technického zaměření a alespoň krátkou praxi v průmyslu či strojírenství? Hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost ve Středočeském kraji hledá člena týmu na pozici: PROCESS ENGINEER - JUNIOR (35.-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů výroby
  • implementace výrobních procesů
  • správa a aktualizace výrobní dokumentace
  • školení

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání - technické zaměření
  • alespoň krátkou praxi v průmyslu či strojírenství
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • technické kreslení

Co nabízíme?

  • zázemí moderní stabilní společnosti
  • 25 dní placeného volna
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • penzijko
  • volno na studium

  • Místo výkonu: Praha - západ