SEŘIZOVAČ/KA NA 3 SMĚNY (OD 26000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš zkušenosti se seřizováním výrobních linek? Orientuješ se ve výrobní dokumentaci? Pokud ano, pošli mi životopis. Výrobní brněnská firma rozšiřuje svůj tým o seřizovače - seřizovačku výrobních linek!

Pracovní náplň

  • Seřizování výrobních linek
  • Práce s výkresovou dokumentací a s nástroji a měřidly
  • Udržování linek v dobrém stavu
  • Dodržování zásad BOZP a požární ochrany
  • Pravidelně informovat kolegy z týmů seřizovačů

Co požadujeme?

  • Min SOU
  • Praxe se seřizováním strojů výhodou (může být i ze školy - absolventi vítáni)
  • Praxe s měřením (posuvné měřítko, mikrometr) - NUTNOSTÍ!
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Umět si poradit s různými nástroji
  • Technické myšlení a zodpovědnost
  • Ochota práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • Na začátku důkladné zaškolení
  • Mzda OD 26000 Kč (bez benefitů a příplatků)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Dotovaný automat na kávu a občerstvení
  • Pololetní finanční bonus například za docházku, délka doby zaměstnání, hodnocení nadřízených
  • Nadstandardně proplácené přesčasy
  • Bonus za rychlé zaškolení
  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.