KOLEGA NA ODD. KONTROLY KVALITY NA 3 SMĚNY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Nevadí Vám 3 směnný režim a vyznáte se v měření na 3D strojích a i s jinými měřidly? Máte zkušenost z oddělení kontroly a chcete se v té zkušenosti ještě zlepšit? Výborně, pro strojírenskou firmu hledáme parťáka na oddělení kontroly kvality. Pošlete mi svůj aktuální životopis a já se obratem ozvu zpět.

Pracovní náplň

  • vstupní, mezioperační a výstupní kontrola
  • vedení příslušné dokumentace
  • vzorkování nových výrobků a měření na 3D + další měřidla
  • spolupráce na zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • praxe z kvality (na výstupu, mezioperační a výstupní)
  • orientace práce s 3D měřícími stroji a s jinými konvenčními měřidly
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • technické myšlení a velká pečlivost je třeba
  • ochota práce na 3 směny
  • znalost práce s PC a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • odpovídající mzdové ohodnocení dle Vaší praxe
  • různé benefity a odměny
  • odpočinek 25 dní
  • stravenky
  • důkladné adaptační zaškolení
  • další vzdělávání a rozvíjení osobnosti
  • možnost zapojit se do projektů v oblasti hydrauliky a dalších
  • různé firemní akce a podpora od firmy
  • parkování před budovou nebo i mhd v blízkosti firmy
  • místo výkonu práce Brno Černovice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.