REFERENT NÁKUPU DO STROJNÍ FIRMY (OD 40.000Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete prohloubit své schopnosti v oblasti nákupu? Baví vás komunikovat v angličtině? Máte základy italštiny. Jste otevřeni růstu a nebojíte se progresu na vedoucí manažerskou pozici? Zajímá Vás i strojařina a nákup materiálu? Tak to je pozice právě pro Vás! Reagujte posláním životopisu a ucházejte se o pozici: REFERENT NÁKUPU DO STROJNÍ FIRMY (OD 40.000Kč)

Pracovní náplň

  • Řešení nákupních požadavků/ objednávání strojního materiálu
  • Zpracování obchodní administrativy
  • Sjednávání smluv
  • Dokončování objednávek v IS
  • Komunikace s dodavateli tuzemskými i zahraničními
  • Optimalizace seznamu dodavatelů
  • Občasné výjezdy mimo areál

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Dlouhodobá spolupráce s výhledem růstu na vedoucí manažerskou pozici
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • Základy italštiny
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Proaktivita a schopnost řešit problematické situace
  • Zkušenost z nákupu výhodou
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz Sk. B

Co nabízíme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Benefitní program/ např. výhodné mobilní tarify, příspěvky na pojištění, atd.
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování a další
  • Profesní růst ve stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: Brno