MANAŽER VÝROBY / PRODUCTION MANAGER

Neaktivní nabídka

od 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Jsi leader, který dokáže motivovat lidi k výkonu a zároveň si uřídíš i procesy? Nemáš klapky na očích a vyznáš se v optimalizaci výroby? Máš přesah i do logistiky, nákupu, ale netoužíš řídit planetu? Potom hledáme právě tebe. Jedna z nejvýznamnějších firem ve svém oboru v oblasti potravinářství s dlouholetou tradicí a neotřesitelnou pozicí na trhu, hledá do svých řad silnou osobnost na klíčovou pozici:

Pracovní náplň

  • řízení a koordinace výroby, výrobní logistiky a operativního nákupu
  • zodpovědnost za plnění plánůvýroby z helstika termínů a kvality
  • účast na plánování a koordinaci výrobních kapacit
  • implementace nových projektů
  • kontrola finančních nákladů v oddělení výroby
  • spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • prokazatelné zkušenosti s vedením lidí na výrobní společnosti
  • znalost anglického jazyka na komunikatnivní úrovní
  • organizační schopnosti, analytické myšlení, samostatnost
  • zkušenosti voblasti optimalizace výroby

Co nabízíme?

  • odpovídající plat s bonusovou složkou
  • dostatek rozhodovacích kompetencí pro danou roli
  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • službení automobile i k soukromým účelům
  • set zaměstnaneckých benefitů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu marton@acjobs.cz.