VEDOUCÍ SKLADU AŽ 50.000Kč

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Pokud máte zkušenosti s vedením lidí a oblast logistiky, skladů je pro vás známe teritorium a hledáte další výzvy a změny? Pak jste náš člověk! Pro náš výrobní závod se sídlem v Hodoníně hledáme teamleadra skladu pro zakázkovou výrobu. Dej o sobě vědět!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Vedení teamu skladníků
  • Zodpovědnost za skladování a evidenci skladového materiálu
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Administrativní práce na PC/reporty

Co požadujeme?

  • Min. SŠ/ strojní
  • Zkušenosti z vedoucí skladové pozice min 3 roky
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • Orientaci v ERP systému
  • Organizace/vedení lidí a zaměstnanců

Co nabízíme?

  • Plat až 50.000Kč
  • Čisté pěkné prostředí nové haly
    • Pouze ranní směna PO-PÁ, 6:00 – 14:30
    • Dotované obědy
    • Pravidelné přestávky
  • Místo práce : Hodonínsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.