CELNÍ DEKLARANT - LOGISTIK S AJ (32. - 38.000 KČ)

Neaktivní nabídka

32000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte uplatnění svých zkušeností z logistiky? Máte zkušenost s mezinárodní přepravou zboží? Umíte anglicky? Dejte nám o sobě vědět a pošlete nám Vaše CV! Nadnárodní společnost hledá do svého týmu toho pravého člověka na pozici: CELNÍ DEKLARANT - LOGISTIK S AJ (32. - 38.000 KČ)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • zajištění svozu a odvozu zboží – celosvětově
  • zajištění exportu zboží vč. související dokumentace
  • objednávání obalového materiálu
  • komunikace se státními úřady
  • koordinace přípravy zakázek dle specifikace zákazníka
  • správa zákaznických portálů
  • komunikace se zahraničními zákazníky

Co požadujeme?

  • AJ na komunikativní úrovni
  • min. SŠ vzdělání
  • znalost obalových materiálů pro přepravu zboží
  • znalost AUTOMOTIVE prostředí
  • praxe v logistice, celním řízení nebo přepravách
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 DNÍ DOVOLENÉ
  • 13. plat
  • možnost HOME OFFICE
  • jazykové kurzy
  • odměny za doporučení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport a kulturu
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • a mnoho dalších...

  • nástup možný: IHNED
  • lokalitu: Pohořelicko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.