ERP SUPPORT SPECIALIST

Pohybujete se v IT a máte praxi s ERP systémy? Ovládáte angličtinu a bavilo by Vás jezdit na pracovní cesty po celém světě? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Pracovní náplň

  • 1st a 2nd support pro pobočky po celém světě ohledně ERP systémů
  • Údržba a správa dat ERP systému (IQMS, Delmiaworks
  • Analýza procesů a požadavků s cílem zlepšení použitelnosti ERP systému a jiných firemních aplikací
  • Vývoj a řešení problematiky EDI
  • Komunikace s kolegy po celé světě
  • Reporting v SAP Crystal Reports

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v IT oboru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace - min B2)
  • Znalost ERP systému (3+ let zkušeností)
  • Znalost EDI a problematiky dané oblasti
  • Zkušenosti s SQL databázemi
  • Ochota cestovat (pracovní cesty do USA, Číny, Švýcarska apod.)

Co nabízíme?

  • Firemní cesty do zahraničí
  • Možnost home office
  • Rozvíjení anglického jazyka
  • Práce v nadnárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Lokalitu: Most