KONTROLOR - SMĚNNÝ PROVOZ (23 - 28.000 Kč)

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte zrak jako Ostříž? Ten totiž budete nejvíc u této pozice využívat! Hledáme šikovného kontrolora s perfektním zrakem, který by se rád stal součástí naší super party ve výrobní společnosti. Hledáme proaktivního a týmového parťáka, kterému nevadí práce na směnný provoz! KONTROLOR - SMĚNNÝ PROVOZ (23 - 28.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Zraková kontrola výrobků
  • Zadávání dat do PC
  • Posuzování kvality každého výrobku
  • Práce s dokumentací

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání
  • velmi dobrý zrak
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • týmového ducha a proaktivní přístup, vše ostatní zaučíme!

Co nabízíme?

  • 13., 14.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Finanční odměnu po třech měsících 5 000 Kč a po půl roce od nástupu dalšími 5 000 Kč
  • Příspěvek za směnnost
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • A další finanční bonusy!!

  • Místo výkonu práce: Poděbrady