PROJEKTOVÝ MANAŽER VE STAVEBNICTVÍ - JUNIOR

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáš praxi v oblasti investiční výstavby? Máš řidičský průkaz a vlastní auto? Vyhovuje ti pracovat jen 2-3 dny v týdnu? Pokud ano, dej nám o sobě vědět!! Malá česká firma, zabývající se projektovým managementem v oblasti investiční výstavby hledá nového parťáka na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER VE STAVEBNICTVÍ - JUNIOR

Česká firma

Pracovní náplň

  • kontrola stavebních rozpočtů
  • kontrola prostavěnosti na stavbě
  • vypracování posudků o prostavěnosti
  • posuzování podkladů k připravovaným stavbám
  • vypracování zpráv o posouzení stavebních projektů/staveb
  • koordinace stavebních zakázek

Co požadujeme?

  • VŠ stavební, ideálně obor pozemní stavby
  • znalost práce na PC, MS OFFICE
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní) + vlastní auto
  • základní přehled v oblasti přípravy a realizaci investičních stavebních zakázek

Co nabízíme?

  • prostředí malé rodinné společnosti
  • práci na IČO nebo DPP (500 - 700 Kč/hod.)
  • práci jen 2 - 3 dny v týdnu
  • možnost vlastní realizace

  • nástup možný: IHNED
  • lokalita: Brno + cestování po ČR (zejména Praha)