SEŘIZOVAČ (35-40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Chceš být součástí špičkové firmy, jsi vyučen ve strojním oboru a rád pracuješ v čistém prostředí? Tak přesně tebe potřebujeme na této skvělé pozici! Existuje něco jednoduššího, než nám zaslat životopis? Ne? Tak na co čekáš! Férová firma, se spoustou benefitů a také se spoustou kolegů v zahraničí. Špičková firma, která působí na trhu přes 70 let. SEŘIZOVAČ (35-40.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Seřizování strojů
  • Nastavení strojů
  • Ovládání nástrojů a různých řídících systémů
  • Budeš rozpoznávat závady a také jejich příčiny
  • Ty závady pak budeš i odstraňovat
  • Údržba strojů
  • Budeš uvolňovat výrobu 1. stupně
  • Práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • Výuční list nejlépe ve strojírenském oboru
  • Ochota práce na směny
  • Praxe na podobné pozici jako tato je výhodou
  • Flexibilita, samostatnost a hlavně spolehlivost ti nesmí chybět

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Náborový příspěvek !
  • 5 týdnů dovolené
  • Krásné čisté pracovní prostředí
  • 13. a dokonce i 14. plat
  • Závodní stravování
  • Spousta firemních akcí

    Místo výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.