INTERIÉROVÝ PROJEKTANT (35 - 45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vzdělání v oboru stavebnictví nebo designu? Umíte pracovat s AutoCADem a SketchUpem? Jste kreativní duše, která se chce podílet na významným projektech? Hledáte rodinně založenou společnost, která si zakládá na příjemné atmosféře? Pak jste tu správně a my chceme vidět Váš životopis! Rodinná společnost zabývající se projektováním komerčních interiérů přijme kolegu/kolegyni na pozici: INTERIÉROVÝ PROJEKTANT (35 - 45.000 KČ)

Česká firma

Pracovní náplň

  • zpracování vizualizace prostoru
  • zpracování výkresové dokumentace
  • konstrukce a materiálové řešení nábytku
  • návrhy kompletních interiérů
  • komunikace se zadavateli
  • zpracování kompletní zakázky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ve příslušném oboru
  • znalost práce v AutoCAD a SketchUP
  • praxe v oboru - významnou výhodou!
  • znalost cizího jazyka - výhodou
  • organizovanost a příjemné vystupování
  • osobnost týmového hráče, kreativce a tahouna

Co nabízíme?

  • standardní dovolené
  • firemní počítač i telefon
  • osobní ohodnocení a mimořádně odměny
  • možnost příležitostného homeoffice
  • příspěvek na stravování
  • kavárnu v kanceláři
  • skvělý tým a skvělé firemní akce

  • lokalitu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.