KONZULTANT/VÝVOJÁŘ SAP - I ABSOLVENTI (35 - 70 000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chceš podporovat celý automobilový koncern a být členem jednoho z největších SAP týmů v ČR? Hledáme nadšené lidi ze světa IT a je jedno, jestli tvoji branži je procesní analýza, IT vývoj nebo rozsáhlé zkušenosti se SAPem, které chceš uplatnit. Pošli nám CV a získej možnost pracovat pro jedničku na trhu v automotive.   Pro naši pobočku SAP centra v Praze hledáme novou posilu do týmu. KONZULTANT/VÝVOJÁŘ SAP - I ABSOLVENTI (35 - 70 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Konzultovat, analyzovat a navrhovat řešení v IS SAP
  • Podporovat projekty a rozvíjet aplikaci v rámci SAP
  • Jednat se zákazníky v rámci realizovaných projektů
  • Účastnit se při tvorbě technické dokumentace
  • Práci v dynamickém mezinárodním prostředí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v IT oboru
  • Máš znalost SAP modulů (od uživatelských až po vývojářské)
  • Znalost ABAPu nebo jiného programovacího jazyka alespoň na základní úrovni (JavaScript, C#, C++ nebo jiné)
  • Jsi ochotný učit se a cestovat
  • Domluvíš se anglicky a/nebo německy

Co nabízíme?

  • Osobní i profesní rozvoj
  • Tvými týmovými kolegy budou často ti nejlepší z oboru
  • Výborné jídlo za rohem – u nás je stravování zajištěné a co je také příjemné – za opravdu symbolické ceny
  • Dovolenou si můžeš užít až 5 týdnů a k tomu je samozřejmostí i homeoffice
  • Benefitů máme nespočet – jestli Tě zajímá něco speciálního, tak se ozvi a my ti rádi odpovíme
  • Rádi do svého týmu přivítáme samozřejmě i ženy

  • Místo výkonu práce: Praha