NÁKUPČÍ S PROGRESEM NA MANAŽERA S ITALŠTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost z pozice nákupčího? Zajímá Vás i strojařina a nákup materiálu? V komunikaci s dodavateli se cítíte jako ryba ve vodě? Máte ambice se postupně posunout na manažerskou, vedoucí pozici? Hledáme schopného člověka se základy Italštiny, který má rád výzvy se zájmem akcelerovat svou kariéru "Next Level"

Pracovní náplň

  • Řešení nákupních požadavků/ objednávání strojního materiálu
  • Zpracování obchodní administrativy
  • Sjednávání smluv
  • Dokončování objednávek v IS
  • Komunikace s dodavateli tuzemskými i zahraničními
  • Optimalizace seznamu dodavatelů
  • Občasné výjezdy mimo areál

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ/ VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • Základy italštiny podmínkou
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Proaktivita a schopnost řešit problematické situace
  • Zkušenost z nákupu výhodo
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Ochota na sobě pracovat s výhledem postupu na vedoucí, manažerskou pozici
  • Řidičský průkaz Sk. B

Co nabízíme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Benefitní program/ např. výhodné mobilní tarify,
  • Příspěvky na pojištění, atd.
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování a další
  • Zásadní profesní růst ve stabilní společnosti
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.