REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš rád kancelářskou pohodu a práci v příjemném kolektivu? Jsi komunikativní, přátelský, asertivní a nedělá ti problém učit se nové věci? Máš dokonce praxi z call centra? Výborně, hledáme právě tebe! Zašli mi svůj životopis a staň se posilou zákaznického servisu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřena na denní komunikaci s klienty a zákazníky
  • Zakládání, vedení, správa a aktualizace klientských kont
  • Klientská podpora
  • Orientace a aktualizování produktů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Praxe s call centra nebo podobné pozice
  • Příjemný mluvený projev a vyjadřování
  • Práce na PC - Google tabulky, Word, Excel
  • Ochota učit se nové věci

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 24.000Kč
  • Čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 Freedays
  • Práce na HPP
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenky
  • Čisté a moderní prostředí
  • Místo výkonu: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.