LAKÝRNÍK/TRYSKAČ na 2 směny (až 36000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Hledáme schopného lakýrníka na 2 směny do výroby. Zkrácená směna 7.5 hodiny a volné víkendy. Přidejte se do přátelského týmu a zašlete svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Příprava podkladů a barev
  • Ruční lakování pomocí pistole na mokro (vysokotlak/středotlak/nízkotlak)
  • Zpětná kontrola
  • Navěšování

Co požadujeme?

  • Min SOU
  • Nebo prokazatelná praxe v oboru
  • Zkušenost s mokrým lakováním velkou výhodou
  • Ochota práce na 2 směny (7,5 hod)

Co nabízíme?

  • Příspěvek na sport, kulturu, cestování
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Svozový bus směr ze Spáleného Poříčí
  • Odměny na Vánoce a v létě
  • Místo výkonu práce Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.