PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR (38-43.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 43000 Kč

Baví vás koordinovat, organizovat a plánovat projekty ve výrobní společnosti a máte již zkušenosti z této pozice? Komunikujete plynule anglicky? Pošlete nám životopis na pozici PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR (38-43.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Koordinace projektů a vedení týmu
  • Komunikace s dodavateli a se zákazníky v anglickém jazyce
  • Na základě technické specifikace příprava a realizace předsériové výroby
  • Zákaznické audity
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi z projektového řízení (automotive výhodou)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • MS Excel uživatelskou úroveň
  • Stresuodolnost, aktivní přístup, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí prestižní nadnárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost karierního růstu a profesních školení
  • Příspěvky na stravování, penzijní a životní připojištění, rehabilitace apod.
    Lokalitu: Lovosice