DIAGNOSTIK ELEKTRONIKY (Praha-východ)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte technický nebo elektro background? Domluvíte se anglicky? Chtěli byste být u zrodu nových technologií a procesů? Pak neváhejte a zašlete mi své CV. Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: DIAGNOSTIK ELEKTRONIKY (Praha-východ)

Pracovní náplň

  • testování elektronických komponentů
  • plánování zkoušek
  • tvorba protokolů dle požadavků
  • spolupráce na projektech
  • komunikace se zákazníky a kolegy z oddělení vývoje a projektů

Co požadujeme?

  • SŠ technického/elektro směru
  • schopnost domluvit se v anglickém jazyce
  • znalost slaboproudové elektroniky výhodou

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • penzijní připojištění

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ