HLAVNÍ KONSTRUKTÉR – STROJÍRENSTVÍ /ELEKTRO

Máte praxi jako konstruktér a rádi byste postoupili na seniorskou pozici? ovoříte plynule anglicky nebo německy? Hledáte pracovní příležitost u zaměstnavatele, který dokáže šikovného zaměstnance ocenit? Pak neváhejte reagovat na tuto pracovní nabídku! HLAVNÍ KONSTRUKTÉR – STROJÍRENSTVÍ /ELEKTRO

Pracovní náplň

    Náplň práce:

    - zpracování technické dokumentace
    - konstruování v CAD systémech
    - supervize 2-3 konstruktérů
    - spolupráce se zahraniční centrálou a dalšími subjekty

Co požadujeme?

    - min. SŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na strojírenství/elektro
    - min. 4 roky praxe jako konstruktér, v oblasti vývoje velkou výhodou
    - komunikativní znalost anglického, případně německého jazyka
    - schopnost motivovat druhé

Co nabízíme?

    - možnost podílet se na zajímavých projektech
    - motivující finanční ohodnocení
    - možnost podílet se na vývoji nových dílů
    - příspěvek na stravování
    - jazykové vzdělávání

    Práce na Olomoucku