ŠIKOVNÝ MONTÉR DO VÝROBY - NÁSTUPNÍ BONUS 25 000 Kč

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi manuálně zručný, poznáš a umíš použít nářadí? Baví tě motory a chtěl bys je skládat a u toho je perfektně poznat? Nepotřebujeme školy, nepotřebujeme tituly, potřebujeme chuť pracovat a to i na 3 směny, pokud to toho jdeš, pošli mi svůj životopis a začni!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kompletace částí elektromotorů
  • Práce podle stanovené dokumentace
  • Různorodá náplň práce - nudit se nebudeš
  • Dbát na dobře odvedenou montáž
  • Údržba a úklid svěřeného úseku
  • Spolupráce s elektrokolegy a dalšími odd.

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Praxe z výroby - vřele vítána
  • Ochotu pracovat na 3 směny
  • Šikovné ruce, bystrou mysl a chuť se učit
  • Být zodpovědný a dochvilný

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 23.000 Kč/ po zkušebce přidáváme
  • Nástupní bonus 25.000,-
  • Týden dovolené navíc
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Příplatky za směnnost
  • Příspěvek na penzijko až 500,-
  • Příspěvek na stravování, dotovaná jídla v kantýně
  • Svoz z vybraných zastávek zdarma
  • Firemní akce a benefity
  • Když budeš šikovný, můžeš se vypracovat
  • Místo výkonu - Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.