MANAŽER LAKOVNY

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici MANAŽER LAKOVNY v Jihomoravském kraji? Máte praxi v oblasti povrchovým úprav kovů a jste výborný manažer? Pak jste tím správným kandidátem právě Vy! Významná mezinárodní firma přijme novou posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER LAKOVNY

Pracovní náplň

  • vedení výrobních zakázek
  • zajištění dodržování daných termínů
  • optimalizace technologických procesů ve výrobě
  • zajištění dodržování zákonných norem
  • práce s interní databází, spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání nejlépe v technickém oboru
  • praxi na podobné pozici min. 2 roky
  • zkušenosti s práškovým nebo mokrým lakováním
  • zkušenosti s povrchovou úpravou plechů
  • samostatnost, flexibilitu, pracovitost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v moderní společnosti
  • práci s moderními zařízeními
  • pružnou pracovní dobu, samostatnou práci
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj