NÁKUPČÍ DO VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (40-50000 Kč)

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte alespoň minimální zkušenosti z oblasti nákupu? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Hledáte novou pracovní výzvu? Do výrobní společnosti hledáme posilu na pozici NÁKUPČÍ. Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí společnosti.

Pracovní náplň

  • objednávky a dodávky materiálů
  • kontrola průběhu objednávky, řešení případných komplikací
  • péče o vztahy se stávajícími dodavateli
  • kompletace dokumentů k fakturaci
  • inventury skladových zásob
  • podílení se na organizačním vedení nákupního oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, technického/ekonomického směru výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxe z výrobní společnosti výhodou, z automotive cennou výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • samostatnost, komunikativnost
  • schopnost týmového hráče i samostatné práce

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • bonusy
  • závodní stravování
  • balíček firemních benefitů
  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.