PODPORA SPECIALISTŮ NÁKUPU - PROFESNÍ RŮST

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Máte již zkušenosti z výrobní společnosti z oddělení nákupu? Tahle oblast Vás baví, naplňuje a komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní žádné problémy? Jste lační zkoumat trh a hledat nové příležitosti a prohloubit Vaše dosavadní zkušenosti? Pak mi zašlete svůj životopis a staňte se vítanou podporou obchodníků naší společnosti.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřena na spolupráci a podporu firemních nákupčích
  • Komunikace s externími dodavateli služeb a materiálu
  • Zajištění dostačujícího materiálu a kontrola skladových zásob
  • Průzkum trhu a hledání nových obchodních příležitostí
  • Kontrola kvality nakupovaného materiálu a s tím spojené reklamace při zjištění odchylek
  • Podílení se na na nápravných krocích a předcházení přesně takovým odchylkám
  • Tvorba reportů, hodnocení a návrhů na snížení nákladů
  • Komunikace s odd. napříč společností a pokrytí jejich požadavků na požadovaný materiál včasným zajištěním u externích dodavatelů
  • Tvorba a evidence všech potřebných dokumentů
  • Práce v interním systému - IS Axapta

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického nebo ekonomického směru
  • Praxe na podobné pozici se cení
  • Orientujete se v technické dokumentaci - ohromné plus
  • Práce na PC na dobrá orientace v základních programech
  • Analytické, organizační a komunikační schopnosti
  • AJ - komunikační úroveň slovem i písmem
  • Časová flexibilita, schopnosti týmového hráče i samostatné práce
  • ŘP - sk.B

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 25.000 Kč - není na dlouho
  • Zajímavá práce na jednu směnu
  • 25 dní dovolené
  • Osobní ohodnocení
  • Příspěvek na penzijko
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního a platového růstu
  • Benefitní program
  • Pracovní vybavení - telefon a notebook
  • Místo výkonu práce: Šumperk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.