HR REFERENT (30.-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Vnímáte HR jako prostor pro rozvíjení vztahů se zaměstnanci a především péči o ně? Jste spíše administrativní člověk a baví Vás organizace a komunikace s externími partnery? Tak to jste náš člověk! Hledáme nyní HR REFERENTA (30.-40.000 Kč) do významné a stabilní výrobní společnosti přímo v Plzni!

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Péče o kmenové i agenturní zaměstnance
  • Správa personálních systémů
  • Administrativní podpora celého oddělení
  • Tvorba podkladů pro mzdy
  • Schvalování docházek

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxe v oblasti personalistiky 2 roky
  • Zkušenosti s docházkovými a personálními systémy

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Flexibilní pracovní doba
  • Kafeterie

  • Místo výkonu práce: Plzeň