VÝVOJOVÝ INŽENÝR VISION SYSTÉMŮ (OD 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost s vision systémy? Říkají Vám něco názvy jako Keyence, Cognex, Otto Vision, apod.? Máte chuť se podílet na vývoji? Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • rozvoj technologických postupů
  • zodpovědnost za rozvoj týmu techniků vision systémů
  • podpora při řešení technických a provozních problémů
  • analýza příčin prostojů a zavedení opatření
  • zodpovědnost za správný chod strojů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost s vision systémy (alespoň ze studií)
  • zkušenost s lasery (alespoň ze studií)
  • zkušenost s průmyslovými kamerami výhodou
  • chuť podílet se na dlouhodobém technickém vývoji

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba PO-PÁ
  • příspěvek na dopravu až 2.500 Kč za měsíc
  • 25 dní dovolené
  • každoroční navyšování mzdy
  • dotované závodní stravování
  • moderní, čisté a příjemné pracoviště
  • lokalita: Kuřim

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.